Training Coordinator - Amman, الأردن - INTERCONTINENTAL hotels group

    INTERCONTINENTAL hotels group
    INTERCONTINENTAL hotels group Amman, الأردن

    منذ أسبوعين

    Default job background
    وصف

    A S f Asztala belv rosi tterem-k v z j nak csapat ba keress k

    MOSOGAT -TAKAR T

    koll g nkat

    Munkav gz s helye: Budapest, ker let, Kossuth Lajos t r

    Feladataid lesznek:

    • a konyha, zemi ter letek, vend gt r s mosd k tiszt n tart sa, takar t sa
    • feh r- s feketeed nyek mosogat sa

    Amit aj nlunk:

    • heti 4 vagy 5 munkanap napi 8 vagy 12 ra
    • el re tervezhet beoszt s
    • 1 400 Ft-os kezd rab r az els h napra
    • fizetett szabads g (a t rv nyben meghat rozott m rt kben)
    • napi tkez s, k v , sv nyv z biztos t sa
    • munkaruh zat
    • kedvezm ny t bb vend gl t egys g nkben

    Az ide lis jel lt:

    • van tapasztalata hasonl munkak rben
    • ig nyes nmag ra s k rnyezet re egyar nt
    • csapatj t kos

    Jelentkez s f nyk pes n letrajzzal

    Az Eventrend Group 30 ve m k dik a magyar vend gl t s, zemeltet s s rendezv nyszervez s ter let Partneri programunk korl tlan fejl d si s tov bbl p si lehet s get k n l munkat rsaink sz m A Tehets gakad mi nkon munkat rsaink korszer s azonnal hasznos that tud sra tehetnek Vezet i kult r nk a t mogat sra s elismer sre p l, emberk zpont szeml let nk thatja a Akik hossz t von vel nk tartanak, azokkal mi is messzemen en loj lisak

    BeLive Events I Bistro na Snezce I Bagolyv r tterem I British Petrol catering szolg ltat I Centr l K v h z I Csillagkert Rendezv nyk zpont I Cziniel Cukr szda I Duna Ar na catering szolg ltat I Evez s S rkert I Fakan l tterem s Bisztr I F rs g s Lovarda catering szolg ltat /Royal Guard Caf , Royal Guard Event/I G la Esem nyszervez I Groupama Ar na catering szolg ltat /G lvonal Bisztr , Stadion Event/ I Gundel tterem I Haj s Alfr d uszoda catering szolg ltat I High Spirits B r I Magyar Tudom nyos Akad mia catering szolg ltat /Akad mia Klub, Akad mia Catering/ I M pa catering szolg ltat /Boh m tterem, P art K v h z s Bisztr , Jazz Event/ I Anantara New York Palace Hotel F&B szolg ltat /New York K v h z, White Salon tterem, Poet's Bar, Atrium/ I Papp L szl Budapest Sportar na catering szolg ltat /Magna Catering/ I Parlament Caf I Sensation Event & Congress I Setup Event I S f Asztala I Spoon The Boat Restaurant I Symbol Budapest I Touche Event I V rosligeti M j gp lya catering szolg ltat /V rosliget Caf & Restaurant, T terasz/